XXXI. Piesza Pielgrzymka do Myśliborza – Zaproszenie

Serdecznie zapraszamy do udziału w jubileuszowej 31. Pieszej Pielgrzymce ze Szczecina do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu, która tradycyjnie odbędzie się w dniach od 23 do 25 sierpnia. Tegoroczna pielgrzymka będzie przeżywana pod hasłem: „Ufaj, jak św. Teresa z Lisieux!” ze względu na 150. rocznicę jej urodzin i 100. rocznicę jej beatyfikacji.

Uroczysta inauguracja pielgrzymki nastąpi we wtorek 23 sierpnia Mszą Świętą o godz. 7.00 w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na os. Słonecznym w Szczecinie.

W tym roku pragniemy wyruszyć na pielgrzymi szlak już bez żadnych ograniczeń jeśli chodzi o liczbę pątników! Szczególnie zapraszamy młodzież, która w ostatnich miesiącach przyjęła sakrament Bierzmowania!

Zapisy na pielgrzymkę ruszą 17 lipca i będą możliwe przez stronę internetową: www.pielgrzymka-mysliborska.pl. Natomiast w dniach 17, 18 i 21 sierpnia będzie także możliwość zapisania się osobiście na pielgrzymkę w biurze Fundacji Małych Stópek znajdującym się przy kościele pw. św. Jana Ewangelisty na ul. Świętego Ducha 9 w Szczecinie w godzinach od 9.00 do 15.00.

          Wszystkich, którzy z różnych powodów nie będą mogli wybrać się z nami na pielgrzymi szlak, zapraszamy do duchowego pielgrzymowania z nami poprzez łączność w modlitwie, a także śledzenie naszej pielgrzymki przez media społecznościowe gdzie będą przekazywane transmisje Mszy świętej każdego dnia, jak również wiele relacji na żywo z trasy pielgrzymki (odsyłamy do strony: www.facebook.com/mysliborska/).  Pragniemy również przypomnieć, iż będzie istniała, podobnie jak w poprzednich latach, możliwość złożenia intencji modlitewnych, które zostaną odczytane i omodlone na trasie pielgrzymki, a także pozostawione w sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu u Jezusa Miłosiernego. Skrzynka intencji ruszy od 17 lipca na naszej stronie internetowej; www.pielgrzymka-mysliborska.pl

Ponadto tradycyjnie zapraszamy do wspólnej modlitwy z pielgrzymami wędrującymi do Myśliborza na trasie pielgrzymki w następujących miejscach:

23 sierpnia – wtorek –  godz. 07.00 – Msza Święta w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na os. Słonecznym w Szczecinie,

– godz. 15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia w Kościele pw. Najśw. Serca Pana Jezusa w Gardnie,

– godz. 19.00 – Nabożeństwo wieczorne w Kościele pw. Świętej Trójcy
w Chwarstnicy,

24 sierpnia – środa –  godz. 9:30 – wspólna modlitwa z nawiedzeniem Najświętszego Sakramentu w Kościele pw. Matki Bożej Częstochowskiej
w Rożnowie,

– godz. 12.00 – Msza Święta w Kościele pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych
 w Baniach,

– godz. 20.00 – Nabożeństwo wieczorne w Kościele pw. Najśw. Serca Pana Jezusa
w Kierzkowie,

25 sierpnia – czwartek –  godz. 08.30 – wspólna modlitwa z nawiedzeniem Najświętszego Sakramentu w Kościele pw. Matki Bożej Królowej Polski
w Golenicach,

– godz. 12.00 – Msza Święta w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu

Zdjęcia 24.08.

Zdjęcia 23.08.